Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Gosi 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Gosi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptyPią Cze 24, 2016 11:27 pm

Dużo wody, drzew, błota i trochę wszelakiego rodzaju roślin. Tak można opisać widziany przez ciebie obraz. Mimo tego, że jesteś mądrą dziewczyną nie potrafiłaś ocenić, jaki to typ bagna.
Na początek przywitał Cię... No właśnie, starszy, nierozgarnięty pan, który próbował Ci wytłumaczyć co możesz, czego nie możesz, co powinnaś, a czego nie. 
- Ty tutaj, nie! Tak jest. Tak jest. Tak jest. Ja tu pomagać. Tak jest. 
Później wręczył Ci zapas przekąsek dla trujących pokemonów oraz dziesięć safariballi. 
- Powodzenia. Tak jest! 
Polowanie Gosi Mqdefault
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 2:04 pm

Ponieważ kojarzyłam skądś tego pana, nie mogłam powstrzymać uśmiechu. Ale wytrzymałam bez zaśmiania się, co zapewne wyszło mi na dobre - wolałam nie wdychać przez usta tych wszystkich dziwnych gazów i zapachów. Właśnie, zapachów. Na miejscu łapanie tu poków już nie wydawało mi się takim świetnym pomysłem. Ale potrzebuję nowego członka zespołu, a kilkanaście minut wąchania coś jakby zgniłych jaj i kompostu chyba mnie nie zabije...
Tak więc ruszyłam na poszukiwania trutek. Było ciężko, błoto jest mało pewnym gruntem. Mojemu każdemu krokowi towarzyszyło też mało przyjemne dla ucha ciamknięcie, ale zacisnęłam zęby, zdeterminowana. Eh, skoro już od początku tak jest, to boję się pomyśleć o tym jak wkurzona będę pod koniec... A butów chyba nie domyję.

---
10 safariballi
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 2:36 pm

(76 - Spotykasz pokemona, - 14, nie-shiny.) 

Postanowiłaś więc iść przed siebie. Idziesz i idziesz.. Nagle poczułaś, że coś dziobie Cię po nogach. Ptaki w takim miejscu? Niemożliwe. Odwróciłaś się napięcie i ujrzałaś fioletowego stworka z kolcem. Popatrzył na Ciebie i krzyknął swoim pokemonowym głosem. - Nido! 
Polowanie Gosi 032
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 3:10 pm

Z zaskoczeniem spojrzałam na dół. Huh, długo nie musiałam czekać. I jaki to interesujący pokemon! Jedna z opcji do temu, którą na pewno przemyślę. No dobrze, a teraz...
- Cześć mały. O co chodzi? Wiesz, że mam jedzenie, tak? - zapytałam lekko
No, miejsce może i nieprzyjemne, ale pokemon całkiem fajny. I co tu dużo mówić - słodki. Te uszy!
Ponieważ nie chciałam rzucać poke-przysmaków z błoto, wysypałam ich niewiele na dłoń i kucnęłam (podpierając się drugą ręką o jakąś oślizgłą kępę mchu, żeby utrzymać się w pionie). Jeśli pokemon podszedł na tyle blisko, że mogę spróbować swojego szczęścia... tak zrobię! Nie poświęcę jednak większej ilości balli, tylko jednego.

- - -
9 safariballi
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 6:15 pm

54 - Pokemon złapany. 

Pokemon szybką zjadł karmę, którą podałaś mu na ręce. Bardzo dobrze wiedział, że szykujesz na niego pułapkę, zdawało się, że był z tego zadowolony. W chwili, kiedy chciałaś wdrążyć swój plan w życie, pokemon kliknął guzik w pokeballu swoją łapką i sam do niego wszedł. 
-Dum..Dum...Dum...Dudududum! 
- Pokemon złapany. 
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 6:19 pm

Sukces! Może nie do końca to ja go złapałam, a on sam sobie wybrał taki los, ale zawsze to potencjalny nowy członek drużyny! Podniosłam się z kucek i już nieco mniej zwracając uwagę na smród bagien, ruszyłam dalej. Gdyby tak szczęście zechciało mi nadal sprzyjać...

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:03 pm

11 - Brak pokemona w pobliżu. 

Szłaś więc bez końca. Rozglądałaś się za pokemonami, lecz bez skutku większego. Gdy się tak rozglądałaś, zobaczyłaś dróżkę, która prowadziła w krzaki. Postanowiłaś w nią wejść, bo co by zrobić. Zwinnie przeskoczyłaś krzaki, uważając by nic z plecaka nie wypadło, popatrzyłaś przed siebie, a tam... Kolejne bagno! 
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:09 pm

Mokro, brudno, śmierdząco... cudownie. No nic, poświęcę się dla fajnego pokemona. Szukałam dalej, bo więcej nie było do roboty.

- - -
9 balli


Ostatnio zmieniony przez Małża dnia Sob Cze 25, 2016 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:20 pm

94-Pokemon w pobliżu, 61- nie shiny
Ledwo wybiegłaś na kolejne bagno, a z błota już plusnął Pokemon. Do póki się nie otrzepał z błota, nie byłaś w stanie określić, co to za stworzenie. Stworek poświęcił chwilę, by usunąć z siebie błoto, a Twoim oczom ukazał się:
Polowanie Gosi 072
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:24 pm

Jak coś nie pluśnie, jak coś nie wyskoczy! Prawie zawału dostałam, bo wypatrywałam pokemonów raczej na powierzchni. Przyglądałam się, jak błoto odpada, a spod brązu ukazuje się... niebieski? Oooo, to tentacool! Kolejny o którym myślałam, ale jest... pospolity. Heh.
Rzuciłam mu trochę poke-przysmaków i ruszyłam dalej.

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:35 pm

66 - spotykasz pokemona, 94 -nie shiny.

Ledwo odeszłaś od pokemona, a już spotykasz następnego.  Zza krzaków wyskoczył...
Nido Nido! - Kolejny Nidoran? Niemożliwe.  Spodziewałaś się, że zobaczysz kolejnego fioletowego stworka, a tutaj zaskoczenie. Nidoran płci żeńskiej.

Polowanie Gosi 029
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:41 pm

O, dziewczynka. Niestety nie interesuje mnie ona, skoro jeden stworek tego gatunku już zdecydował się na wpakowanie do safariballa. Idę dalej! Przez co całe łażenie po błocie już zaczynają mnie nogi boleć...

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:46 pm

85 - bez pokemona

Kiedyś taki znany człowiek powiedział: "Niewykorzystane okazje lubią się mścić." Tak też było tym razem
. Chodziłaś dookoła jeziora 10 minut, ale to nic nie dawało... Nic, a nic!
Być może patrzenie cały czas w ziemie uważając na błoto  nie jest najlepszym sposobem na wytropienie kieszonkowych stworów.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 7:50 pm

Hm, już dłuższy czas nie spotkałam kolejnego pokemona... być może przemykają boczkiem te skurczybyki, gdy się pod nogi patrzę. Muszę się zacząć bardziej rozglądać. Ale i wywalić się nie chcę. Chyba pora przystanąć sobie na chwilkę. Normalnie oddychając nie czułam już tego smrodu, ale przy bardziej porządnych wdechach... łeee.
Stanęłam i zaczęłam się rozglądać, licząc na to że jakaś trutka akurat przejdzie w zasięgu mojego wzroku.

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 8:30 pm

49 - Brak Pokemona


Postanowiłaś się zatrzymać, by nabrać sił.. Liczyłaś na to, że pokemony same przyjdą, te chyba bawią się w księżniczki. Chyba to ty masz do nich iść, a nie one do Ciebie. Chociaż kto wie, może za chwile się jakiś przypląta..
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 8:35 pm

No oczywiście. To ja mam łazić. No, ale taki był plan. Odpoczęłam sobie, to mogę dalej podbijać ten podmokły teren. Wzięłam się w garść i postarałam się stawiać kroki ostrożniej. Przynajmniej nie będę już tak chlapać, a moje buty przestaną wydawać tak głośne mlaskające odgłosy.
Gdy wrócę z tej strefy, od razu biorę kąpiel, a potem siedzę z nogami w misce z wodą przed TV. Nie ma innej opcji. Chyba robią mi się odciski, przeklęte mokradła.

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 8:55 pm

10 - spotykasz pokemona, 12 - nie shiny.

Doszłaś do wniosku, że sterczenie w miejscu nie ma sensu, ruszyłaś więc w dalsze poszukiwania. Okrążyłaś jeszcze raz jezioro błota i jeszcze raz i jeszcze raz. Pokemony najprawdopodobniej poukrywały się, kiedy zauważyły, że tu polujesz. Postanowiłaś opuścić tą część bagna i wrócić do poprzedniej. Tam na przywitanie zobaczyłaś węża na drzewie zwisającego głową w dół..
-Sssss.
Polowanie Gosi 023
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 8:59 pm

Oj. Tylko nie wąż. Niby z natury to Sevipery są bardziej wredne i skłonne do ataku, ale wolę dmuchać na zimnie. Powoli, powolutku zaczynam się wycofywać, krok za krokiem. Kiedy byłam już wystarczająco daleko, by nie ryzykować ukąszeniem, ruszyłam naokoło normalnym tempem.
Ciamk, ciamk, mlask, slurp. Już mnie trochę zaczyna to irytować.

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 9:08 pm

60 - Pokemon w pobliżu. 98 - Nie shiny.

Podobnie jak poprzednim razem. Olałaś pokemona, pojawia się następny. A potem.. Wiemy co się dalej działo. Łaziłaś bez sensu, a pokemonów ani śladu. Tym razem nad Twoją głową zaczął latać batman... To znaczy Zubat. Co teraz uczynisz ze zmorą wielu trenerów?
Polowanie Gosi 041
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 9:16 pm

Batman! No, może nie prawdziwy, ale... mógłby się nim stać! Gdy byłam młodsza zawsze chciałam stać na straży sprawiedliwości, jak ojciec! No, mimo że marzył mi się Growlithe przy moim boku, to przy obecnej sytuacji... Batman będzie bardziej pasował. No bo wiadomo, walka z bioterrorem, to tak jak walka Batmana z Jokerem! Już zaczęłam być bardziej rozentuzjowana, ale... ten pokemon też jest strasznie pospolity. No, kiedy indziej znajdę swojego Batmana. Trzeba iść dalej.

- - -
9 balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 9:40 pm

82 - Pokemon, 7- WERSJA SHINY

Dziwne. Według algorytmu nie powinnaś teraz spotkać żadnego pokemona, a to co to się stało? Nagle przed Tobą zobaczyłaś skorpiona. Człopał sobie na swoich czterech łapkach w ogóle nie zważając że za  nim jesteś.. Ale zaraz zaraz. Coś tu jest nie tak. Świeci się na czerwono.. Nie może być!
Polowanie Gosi 451
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptySob Cze 25, 2016 10:12 pm

No i wtedy świat się przestał na chwilę kręcić, a z niebiosów dały się słyszeć anielskie śpiewy. Wprawdzie przyszłam tu po Stunky'ego (od biedy Nidorana), a tu... boskość w fizycznej postaci. To drugi shiny którego widzę w swoim życiu, ale tym razem przynajmniej wiem czym jest. No, wyjątkowo rzadką odmianą.
- Przepraszam! - powiedziałam, chcąc zwrócić uwagę stworka
Podeszłam do niego i uczyniłam wysiłek by się uśmiechnąć... a, nie. Ja się już uśmiechałam. Poważnie, samo spotkanie shiny to wyjątkowe szczęście! Ale, pora na konkrety.
- Witaj. Szukam pokemona, który chciałby do mnie dołączyć w podróży po Shirubie. A ty należysz do silnego gatunku. Może coś przekąsisz kiedy będę składać ci propozycję? Bo mam coś jeszcze do powiedzenia o sobie. - dałam mu całą resztę przekąsek jaka mi została
W końcu już mi się nie przydadzą. Chcę właśnie jego.
- Poza standardowym dla trenerów zajmowaniem się pokemonami i dbaniem o nie, ja chcę też... przeciwdziałać bioterrorowi. W miejscu z którego pochodzę, pokemony trujące pomogły uratować wiele ludzi. Dlatego chcę współpracować właśnie z tym typem! Pomożesz mi? - z nadzieją podsunęłam do niego safariballa
Mimowolnie obawiałam się, że pokemon będzie wymagał jeszcze trochę przekonywania, albo że wcale nie ma nic przeciwko, ale chce sprawdzić na ile jestem zdeterminowana, by go złapać. Jeśli tak - to ja mu pokażę! Mam 9 safariballi do wykorzystania i nie spocznę dopóki nie wyląduje w jednym z nich! Gdyby to była jedna z tych animowanych kreskówek, w oczach pewnie było mi widać ogień.

- - -
0 safariballi, rzucam je wszystkie!


Ostatnio zmieniony przez Małża dnia Nie Cze 26, 2016 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptyNie Cze 26, 2016 1:33 am

1. 3
2. 79
3. 43
4. 30

Pokemonowi nie spodobało się to, że chcesz go wziąć z rezerwatu. Kiedy chciałaś go przekonać do tego, by wszedł do safariballa, zrobił wielkie oczy i uciekł czym prędzej. Zaczęłaś więc rzucać safariballami niczym śnieżkami. Pierwsza kulka nie trafiła, druga uderzyła w kamień, a dopiero trzecia trafiła w pokemona. Świetny rzut!
SHINY POKEMON ZŁAPANY
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptyNie Cze 26, 2016 8:29 am

Pokemona nie przekonała propozycja ratowania świata. No cóż. Gdy już otwierałam usta, by spróbować ponownie, ten nie czekał na moje dalsze gadanie, tylko spylił. Czyżby onieśmieliło go jak wielkie zadanie zostało przed nim postawione? To, albo wolał zostać na bagnie.
Ale nie mogę mu pozwolić mu tak odejść.
- Hej, gdzie idziesz? Poczekaj! - zawołałam za nim, ale skorpion nawet nie zwolnił
Czas na plan B. Miotanie wszystkimi safariballami jakie mi zostały. Wykorzystałam na niego aż 4, ale ostatecznie mi się udało, uff. Podniosłam ball z błota i odetchnęłam.
Postanowiłam wreszcie wyjść z tego miejsca. I wyczyścić buty, ubrania, a nawet safariballa w którego złapał się Skorupi. Wszystko brudne.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi EmptyNie Cze 26, 2016 1:26 pm

Shiny Skorupi Polowanie Gosi Male-icon
Polowanie Gosi Shiny_skorupi_appeared_by_riley_vace-d4bfds1
Polowanie Gosi PoisonPolowanie Gosi Bug
| Charakter: | Skorupi żył sobie spokojnie na bagnie. Kiedy Małgorzata go zobaczyła, powiedziała, że musi go mieć. Próbowała go złapać tak, by ten sam się zgodził na opuszczenie rezerwatu. Skorpion chciał jednak pozostać tam, gdzie było mu dobrze - Na safari. Więc spróbował ucieczki, Gosia jednak zaczęła rzucać w niego safariballami, a temu nie udało się ich uniknąć.
Nie słucha trenerki, ma do niej żal, że nie pozwoliła mu zostać na bagnie. Jedynym wyjątkiem są walki. Pokemon je uwielbia. Chce ewoulować, by stać groźniejszym i siać grozę wśród innych pokemonów - W tym trenerki. Trenuje tylko wtedy, kiedy mu się chce.  Zupełnie nie rozumie, o co chodzi trenerce z całym bioterrorem.. w sumie nie chce tego rozumieć.
| Umiejętność: | Battle Armor - Ataki przeciwnika nie mogą być krytyczne.

 Ataki:

>Bite >Leer >Poison Sting >Knock Off

| Statystyki: |
| Atak: | 6
| Obrona: | 8
| Sp.Atak
1
| Sp.Obrona: |
8
| HP: | 1000

 Trzyma:
-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Gosi Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi   Polowanie Gosi Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Gosi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Gosi [5]
» Polowanie Gosi [3]
» Polowanie Gosi [4]
» Polowanie Gosi [2]
» Polowanie Lentiego [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: