Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Cichego 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Cichego

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptySro Cze 14, 2017 10:27 pm

Zbliżając się do strefy safari mogłeś już poczuć chłód. Tak, to najodpowiedniejsze miejsce na poszukiwania pokemonów lodowych. Zapewne czują się tu wyśmienicie. Czego nie można powiedzieć o tobie, chociaż wypożyczona puchówka i czapka cię nieco ratowały. Zaopatrzony w 10 safariballi i torbę pokeprzysmaków ruszyleś między ośnieżone sosny i świerki. Może i chrząst mikroskopijnych kryształków lodu pod twoimi butami mógł przepłoszyć pokemony, lecz póki co bardziej martwiła cię wizja oberwania śniegiem który zsunął się z gałęzi. Może nawet są tu mordercze sople. No, będziesz musiał opracować swój sposób polowania.

> Regulamin
> Liczba balli pod postem
> Dobra zabawa
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptySro Cze 14, 2017 10:32 pm

A więc dotarłem i obym jak najszybciej mógł to podsumować tak, jak niegdyś... ktoś tam znany. Veni, vidi, vici. Ruszyłem przed siebie tak po prostu, wypatrując jakiegoś ruchu wskazującego na obecność pokemona, ewentualnie śladów w śniegu które mógłby zostawić jakiś dziki stworek. Na razie moje 10 safariballi mogło tylko czekać aż nadarzy się okazja by ich użyć.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 12:30 pm

11 - ni poka na horyzoncie

Mróz, zaspy i drzewa. I bez zmian. Oddychając wytwarzałeś parę, powszechnie nazywaną przez dzieci "ciuchcią". Ciężko było zaplanować jakąkolwiek drogę w tej ośnieżonej strefie, jednak zauważyłeś że po twojej lewej drzew jest jakby mniej i las bardziej rzednie, a po prawej wręcz przeciwnie - pień przy pniu.
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 12:36 pm

Ciekawe czy takie lodowe pokemony wolą siedzieć w gęstym lesie, czy buszować między rozrzedzonymi drzewami... co prawda w życiu naoglądałem się wielu ciekawych pokemonów i nie brakowało wśród nich tych o typie lodowym. Zawsze jednak w warunkach sztucznego pola bitwy. Tropienie kompletnie dzikich stworzeń to dla mnie nowość... a więc na razie jeszcze nie będę decydował gdzie skręcać. Idę przed siebie nadal wytężając wzrok w poszukiwaniu czegoś żywego nie będącego rośliną. Najwyżej pół-rośliną... Snover to całkiem ciekawy cel.

10
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 12:40 pm

67

Parłeś wciąż w "pośredniej strefie" i rozglądałeś się tak uważnie jak tylko mogłeś żeby się nie o coś nie wywrócić. Cisza, z wyjątkiem słabego wycia wiatru. Teren całkiem płaski, co najwyżej śnieg zalegał grubszymi bądź cieńszymi warstwami tu i ówdzie. Nadal widziałeś dużo mniejszą ilość drzew po lewej, jak i ich zagęszczenie po prawej.
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 12:43 pm

Chrzanić prawo - idę na lewo. To raczej decyzja podjęta nie z uwagi na to, iż liczyłem tam na więcej pokemonów, ale jako niedoświadczony podróżnik nie chciałem pchać się w gęstwinę. Tam też pewnie ciężej było by dostrzec cokolwiek..

10
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 1:10 pm

90 - medżik :v

Drzewa niemal całkiem ustąpiły, a ty musiałeś zmrużyć nieco oczy od wszechobecnej bieli. Nie miałeś pojęcia co przykrywał śnieg, ale można to roboczo nazwać mini polaną z kilkoma mniejszymi świerkami. Przeszedłbyś całą polanę bez zatrzymywania się, gdyby nie odgłos funkania nosem. Zdziwiony odwróciłeś się w stronę z której dochodził dźwięk i zauważyłeś niema idealnie zakamuflowanego w śniegu niedźwiadka. Cubchoo ten obecnie zajmował się smarkaniem i wyglądał na schorowanego... albo to u nich normalne. Chyba to drugie.


Polowanie Cichego 613
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 1:16 pm

Oho, Kapsiu? Capsik? Coś takiego... w centrum walk wiele ich nie widziałem. Zdecydowanie częściej napotykałem jego wyższą formę, Beartica... czy jakoś coś w ten deser. W każdym razie to niepozorne stworzonko na pewno miało potencjał by ewoluować w naprawdę potężną bestię. Czyli coś jak mój Chimchar... więc czemu by nie...
- Cześć mały - powiedziałem z uśmiechem, a w ręku już trzymałem safariball.
- Ruszamy na wyprawę? - Zadając to pytanie rzuciłem w pokemona ballem. Oczekiwanie...

x9 safariball.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 1:38 pm

6 - złapany

Mały miś polarny popatrzył się na ciebie mokrymi oczkami i ponownie kichnął. Chyba niezbyt lubił tę okolicę. Do safariballa złapał się bez problemu. Pytanie tylko, co dalej?
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 1:40 pm

Do domu marsz. Mam czego chciałem, czas zakończyć to safari.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego EmptyCzw Cze 15, 2017 2:43 pm

CubchooPolowanie Cichego Male-icon

Polowanie Cichego 250px-613Cubchoo
Polowanie Cichego Ice

Charakter:
Cierpi z powodu strasznego kataru, który odbiera mu radość życia. Nie lubił strefy safari, był tam bardzo samotny. Dał swojemu trenerowi szansę w nadziei, że ten znajdzie sposób by go wyleczyć. Cubchoo nie jest w stanie nic zrobić z zaangażowaniem - bardzo męczy go ciągłe smarkanie i zatkane zatoki. W walce sprawuje się na standardowym poziomie, ale stara się jak może, bo marzy o ewolucji. Może wtedy się wreszcie skończy jego choroba? Przy treningu należy zadbać by czuł się komfortowo, był wysmarkany i możliwie wypoczęty. W końcu nie chcemy żeby mu się pogorszyło...

Umiejętność:
Slush Rush - Podwaja szybkość pokemona pod wpływem śniegu/gradu padającego na polu bitwy.

Ataki:
- Growl
- Low Kick

Statystyki:
Atak: 10
Obrona: 6
Sp. Atak: 0
Sp. Obrona: 6
1000 HP

Trzyma:
- - -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Cichego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Cichego   Polowanie Cichego Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Cichego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Davira
» Polowanie Filipa
» Polowanie Mee
» Polowanie Davira [2]
» Polowanie Naturala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: