Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Andrea_Lenti 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Andrea_Lenti

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti EmptySob Lis 26, 2016 11:37 am

Witaj Śmiałku!
Wyzwanie to ma charakter walki, tak też będzie wyglądać. Odpisywanie w tym temacie należy traktować tak - jak pojedynek toczony w przygodzie (bądź poza przygodą, w każdym razie pojedynek.)
Należy pamiętać o regulaminie, przyzwoitości i dobrej zabawie! :V

Przypomnienie lokacji i zadania w niej zawartego:

Andrea_Lenti VouCLgf

Kościste Pole - Ariados vs Spiritomb

Spoiler:

(walka 2 vs 1)
> brak wymogów

Nagroda:
- 20 dyniożetonów za przejście
- 20 dyniożetonów za wykonanie zadania

.
.
.

Do Boju!

Spoiler:
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Seath dnia Sob Lip 15, 2017 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Re: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti EmptySro Lis 30, 2016 5:19 pm

Zdaję sobie sprawą że dni świata są policzone ale nie dopuszczę do tego dobrowolnie, na szczęście nie jestem sam. Poznałem dwa pokemony o wielkim sercu i odwadzeczyli Spinaraka i Ariadosa. Nie mogę uwierzyć jak mogło się dopuścić coś takiego i jakim cudem przyczynił się temu jeden pokemon. Smutek mnie ogarną i złość na tyle silna że nie odczuwałem aż tak wielkiego strachu i dyskomfortu, wręcz każdy krok mnie bardziej motywował do walki. Byłem pod wrażeniem odwagi pokemonów które udawały się ze mną na zemstę. Nie ukrywam że się nie bałem ale odwaga pokemonów dodawała mi sił, trenowały mocno i nadszedł czas aby odzyskać co nasze, czyli życie.

Atmosfera zaczęła być coraz mniej przyjemne a powietrze było duszne, to było jasne... Jesteśmy blisko. Mamy przewagę liczebną a ja mam strategię, powiedziałem o niej pokemonom i obok mnie stanieli Spinarak i Ariados. Gotowi na wszystko pobiegliśmy przed siebie aby dokonać ostatecznej egzekucji lub zwycięstwa.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Re: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti EmptySro Lis 30, 2016 9:00 pm

Zmierzaliście ku przeznaczeniu! Ty, Spinarak i Ariados! Trójka bohaterów, która zmierza by stanąć w szranki z ogromnym złem! Wasza trójka kontra potwór - który spustoszył świat. Wiedzieliście jaka jest stawka, oraz że jeśli wam się nie powiedzie, to możliwe że już nikt inny nie zdobędzie się na odwagę by walczyć, możliwe, że byliście ostatnią nadzieją tego świata.
Dlatego musieliście dać z siebie wszystko. Zarówno ty, jak i towarzyszące Ci pokemony doskonale zdawały sobie z tego sprawę. Mały Spinarak był nieco zalękniony, jednakże odwaga jego starszego towarzysza - Ariadosa - dodawała mu sił.
Stąpając po kościach poległych, zbliżaliście się ku epicentrum ''zarazy''. Szczątki ludzi i pokemonów pękały wam pod nogami, nie było to przyjemne, lecz nie było innej drogi.
Te wszystkie istoty, które tu poległy... Musieliście pomścić również je.

Na horyzoncie lśniło już purpurowe światło. Wasz przeciwnik czekał, był gotowy na wasze przybycie. Był potężny, nic więc dziwnego, że usłyszał was z ogromnego dystansu. Z każdym waszym krokiem, jego śmiech nabierał na silę i w końcu przerodził się w maniakalny rechot.  
To był wasz czas! Czas na ostateczne starcie życia i śmierci!
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Re: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti EmptySro Cze 28, 2017 2:05 pm

      *Hej, chciałbym kontynuować ten event pomimo takiej przerwy, o ile to możliwe. Byłbym wdzięczny, oczywiście jak okaże się to bezczelne z mojej strony odezwanie się po takim czasie to, przepraszam i usunę post :)

    Strategia polegała na tym że spinarak i ariados zaatakują spirittomba od tyłu, nie pytałem się ich czy mają jakieś ataki umożliwiające otrucie ale powiedziałem że jeśli mają to powinni ich użyć a jeżeli da się go otruć to mają przejść do ofensywy.
-Spinarak, Ariados, zanim zaatakujecie to moim zadaniem, aby umożliwić wam atak z zaskoczenia będzie... ... ... -Rejcz im wytłumaczył

-Już po tobie! Jak śmiałeś ich wszystkich zabić?! Pomszczę ich!-Wykrzyczał do spirittomba Rejcz, biegnąc ślepo w jego stronę ze wściekłością w oczach, niesamowicie nieprzyjemne uczucie nieprzyjemnych kości wbijających się w podeszwę, nagle zostało stłumione przez adrenalinę i chęć pomszczenia. Lecz jego ruch nie był ani trochę bezcelowy, gdy już skupił na sobie uwagę spirittomba nagle krzyknął "TERAZ!". Jego zadanie miało odwrócić uwagę spirittomba aby moc go zaatakować z zaskoczenia, a dalsza część planu zależy od przybiegu pierwszego etapu.
Walka o losy świata się zaczęła.

Ariados według planu miał użyć Sords Dance a spinarak w tym samym czasie użył Infestation. Taka była pierwsza część planu ale teraz musieli stać na baczności bo kolejny ruch polegał na szczęściu.
-Spinarak! Poison Sting, po czym schowaj się za ariadosem a ty Ariados Poison Jab i od razu po nim Sucker Punch!
Rejcz wiedział że spinarak noże sobie zrobić krzywdę, nie chciał żeby coś mu się stało.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Re: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti EmptyNie Lip 16, 2017 10:21 pm

Omówiłeś z pająkami plan działania na krótko przed ruszeniem na ducha. Ariados wydawał się średnio przekonany, albo po prostu zmartwiony, a Spinarak cały drżał. Niemniej jednak pokemony ustawiły się na stanowiskach, a ty... wykrzyczałeś Spiritombowi co ci leżało na sercu i zacząłeś biec w jego stronę. Nie wziąłeś niestety pod uwagę walających się wszędzie kości i wyrąbałeś się jak długi. Okolicą wstrząsnął mroczny śmiech. Obolały uniosłeś głowę i już wydawało ci się, że plan szlag trafił i żadnej walki nie będzie, a jedynie natychmiastowa anihilacja ciebie i pająków... ale Karmazynowy Rycerz stanął na wysokości zadania i wymierzył w potwora mało efektywnym Poison Jab. Chyba Taniec Mieczy wykonał, kiedy akurat krzyczałeś na ducha, więc trochę ci się to odwrócenie uwagi udało. Jednak jeśli zginiesz nie zostanie nikt, kto mógłby pokierować pająki do zwycięstwa. Spinarak użył Infestation, na co Spiritomb odpowiedział mu Feint Attackiem. Spanikowany pajączek uciekł pod czaszkę jednego z połeglych pokemonów.
Monstrum na to ponownie się zaśmiało i zaczęło używać Nasty Plot, zapewne sądząc, że z każdym z was pójdzie mu równie łatwo. Wykonał Ominous Wind (93), jednak Ariados go uprzedził Sucker Punchem, zadając normalne obrażenia. Po tym duchowy atak uderzył, strącając na chwilę Ariadosa z nóg.

Ty: Pogruchotany i lekko ranny od upadku w kości.

Ariados: 80%, Swords Dance

Spiritomb: 78%, Infestation (-10% przez 3 tury), Nasty Plot


Ostrzeżenie: Dark Pulse będzie zabierał nawet więcej HP niż Ominous Wind, pomyśl nad tym.
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Re: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti EmptySob Lip 29, 2017 4:32 pm

Poturbowany, lekko oddaliłem się i przeanalizowałem w krótkim tempie sytuację. Ogólnie wszystko szło zgodnie z planem ale mogło być lepiej..."Robi się niebezpiecznie"- pomyślał, więc bez wahania przeszedł do ofensywy.
-Ariados szybko, Poison jab a Spinarak Poison sting... cały czas się Rejcz zastanawia czy otrucie przeciwnika da mu jakiekolwiek szanse, wiedział że ataki tego typu są słabe na tego pokemona ale postanowił.
-Dobra a teraz ponownie Ariados Sucker Punch a Spinarak Poison sting. Ariados! po tym manewrze użyj Sword Dance a Spinarak go spowolni String Shot'em
Rejcz bardzo ostrożnie odbierał ruchy ale nie lekceważył tego spirittomba. Chęć walki była tak duża że nawet niebo wydawało się jakieś czerwieńsze
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Andrea_Lenti Empty
PisanieTemat: Re: Andrea_Lenti   Andrea_Lenti Empty

Powrót do góry Go down
 
Andrea_Lenti
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Organizacja :: Konkursy i Eventy :: Halloween-
Skocz do: