Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Patryk 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Patryk

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Patryk Empty
PisanieTemat: Patryk   Patryk EmptyWto Lis 22, 2016 10:57 pm

Witaj Śmiałku!
Wyzwanie to ma charakter poszukiwań, tak też będzie wyglądać. Odpisywanie w tym temacie należy traktować tak jak gdybyś odpisywał w przygodzie bądź w safari.  Pamiętaj o regulaminie, odpowiednim zachowaniu i węszeniu dla zdobycia dodatkowej nagrody!

Przypominam opis lokacji, co musisz zrobić by ją przejść i jakie masz zadanie:

Patryk Tumblr_ljkck9lRM41qf80m9o1_500

Nawiedzona Rezydencja - Zgubiono dynie!
Spoiler:
(poszukiwania, radzenie sobie z fabularnymi wydarzeniami)
> brak wymogów

Nagroda:
- 20 dyniożetonów za przejście
- 20 dyniożetonów za wykonanie zadania
- ukryta nagroda

.
.
.
Baw się dobrze!
Zaczynasz od przekroczenia progu rezydencji.


Ostatnio zmieniony przez Seath dnia Wto Maj 16, 2017 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyNie Gru 04, 2016 10:00 pm

-Hm wygląda to trochę jak jadalnia po nocy pizzy w psychiatryku kiedy pani głównosprzątająca jest chora. Niestety nawet na resztki nie mam co liczyć... Ale mam zadanie za które jest kaska i uśnieżenie bólu zmartwień starszej pani! Nie jest więc znowu tak najgorzej! W drogę-Po krótkiej obserwacji wnętrza  głąb rezydencji nie bardzo wiedząc czego oczekiwać po tej zabytkowej acz zaniedbanej budowli
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyCzw Gru 08, 2016 4:16 pm

Rezydencja jak rezydencja... Cóż.. Nie do końca. Trochę bardziej coś w stylu ''opuszczona rezydencja jak to w horrorach''. Nad ziemią unosiła się lekka mgiełka, wszędzie wokół pajęczyny, deski skrzypią i ogólnie, sytuacja prezentuje się raczej niezbyt przyjaźnie, cóż.. Gdybyś nie miał tejroboty, to byś tu pewnie nie zajrzał.. Tak czy inaczej, teraz już nie było odwrotu, klamka zapadła, finito.
Głównie drzwi zamknęły się z trzaskiem.. No i bah. Zatrzasnęły się.
Przed sobą miałeś kilka opcji albo przeczesać parter, albo piętro - do którego schody były dobrze widoczne nawet z samego wejścia do domu, mogłeś też próbować się wydostać, drzwi się zatrzasnęły.. No ale musi być tu też inne wyjście.
Miałeś pomóc w odnalezieniu zaginionych Pumpkaboo, ale twe bezpieczeństwo może okazać się ważniejsze...
Zegar wybił północ.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptySob Gru 10, 2016 11:10 pm

Przysięgam że widziałem już taką scenę na jednym z horrorów Asuki normalnie rękę dam uciąć! Atmosfera też pasuje pajęczyny te sprawy oczywiście poszedłem w nocy co równie oczywiste mamy północ teraz już tylko czekać na jakieś demony duchy czy co tam ma przybyć. Hm , ale tak serio na ką cholerę nie poczekałem do wschodu słońca?[/i] - Po jakże fundamentalnym pytaniu do samego siebie ,widząc ,że i tak będę miał " wystarczającą ilość czasu" na sprawdzenie całego domu idę przed siebie szukają czegokolwiek ciekawego


Ostatnio zmieniony przez Patryk dnia Pon Sty 16, 2017 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyPon Sty 16, 2017 2:40 pm

Ruszyłeś przed siebie, szukałeś czegoś ciekawego. Cóż należało do tej kategorii? Otóż praktycznie wszystko, a zarazem prawie nic. Zależy jak patrzysz na niektóre sprawy. Jeśli nie jesteś zainteresowany opuszczonymi-nawiedzonymi-mrocznymi posiadłościami, to faktycznie nie było tutaj nic ciekawego. Mijałeś pajęczynę za pajęczyną, obraz za obrazem i kurzawę za kurzawą.
Wtem ujrzałeś otwarte drzwi. Znalazłeś się w niewielkim ciemnym pokoiku.
Czy coś mogłoby się tu skryć? Prawdopodobnie.
Czy się skryło? Nie wiadomo - należałoby to sprawdzić.
Pomieszczenie - jak zostało już wspomniane - nie było zbyt sporych rozmiarów, a jedyne, wątpliwe, źródło światła stanowił tutaj przygasający kominek. Na komiku poustawiany był szereg zakurzonych zdjęć. Innym rzucającym się w oczy elementem dekoracyjnym pomieszczenia były rozmieszczone na bokach pomieszczenia wielkie pułki wypełnione książkami, nie byłeś w stanie przeczytać ich tytułów, ponieważ brakowało Ci światła. Przy kominku stał duży czerwony fotel. Pomieszczenie było prawdopodobnie czymś w rodzaju biblioteczki.
Nagle ogień w kominku zupełnie zgasł i znalazłeś się w zupełnej ciemności. Usłyszałeś niski gardłowy śmiech...
Atmosfera grozy nie trwała jednak długo. Śmiech oddalił się, a w kominku, samoistnie, rozpalił się - taki sam jak wcześniej - niewielki ogień.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyWto Sty 17, 2017 3:19 pm

NIE OTWIERAJ TYCH DRZWI!-Niemalże słyszałem głos Yamato, zacząłem się nawet zastanawiać jak bardzo dalekie od prawdy były moje myśli o horrorze...a przez ogniskowe zabawy serce stanęło mi gardle.-Chyba serio gram w horrorze... -Postanowiłem jednak to zignorować i obejrzeć zdjęcia i sprawdzić kilka tytułów wyciągając je z biblioteczki i oglądając bliżej kominka i owego źródła światła jednocześnie rozglądając się uważnie za czymkolwiek interesującym
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyCzw Sty 19, 2017 5:27 pm

Zbliżyłeś się do zdjęć. By odkryć cóż się na nich znajdowało, musiałeś przedrzeć się przez grube warstwy kurzawy. Tak więc kilka następnych minut minęło Ci na przecieraniu owych obiektów. Wkrótce wszystkie były czyste.. Niestety nie przedstawiały nic ciekawego, na każdej fotografii ujrzałeś tych samych ludzi, starszego mężczyznę i starszą kobietę. Obydwoje w bardzo eleganckich strojach stali przed - prawdopodobnie własną - posiadłością. Byłeś także w stanie stwierdzić, że posiadłość ze zdjęcia to ta, w której się aktualnie znajdujesz. Jedyne co różniła fotografie to kadr pod jakim zostały wykonane.
Wychodzi na to, że oględziny zdjęć nic Ci nie dadzą. Przyszła więc pora na przegląd biblioteczki, kolejno wyciągałeś losowe pozycję i czytałeś ich tytuły zabierając tomiszcza bliżej światła. Również i tutaj musiałeś na początku rozprawić się z kurzem, którym pokryte były księgi. Większość tomów była niezbyt niezwykła. ''Geometria i Algebra'', ''Biologia Zakres Podstawowy'', ''Budowa i nazewnictwo Jagód'' i tym podobne edukacyjne księgi. Jednakże, jeden z okazów w kolekcji zdecydowanie wyrywał się z nudnego schematu, na książki widniał rysunek płomienia, żadnego tytułu, a książka była zupełnie pusta. Gdy zabrałeś ją bliżej ognia wydawało Ci się, że na jej stronach pojawiły się niewyraźne symbole. Ogień w kominku z chwili na chwile stawał się coraz słabszy.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptySob Sty 28, 2017 8:19 pm

-No dobra czyli ten dom należał do jakiegoś starszego państwa, ale co następnymi właścicielami? Nawet zakładając że nie mieli dzieci ani nikogo innego komu by chcieli go przepisać czemu taki piękny dom stoi zapuszczony i opuszczony? Po za tym już jakiś czas tak tu stoi widać po śladach zaniedbania,że coś jest nie tak.-mamrotałem do siebie -Jasna cholera chyba serio ten dom jest nawiedzony-zerknąłem jeszcze szukając jakiej daty wykonania zdjęć po czym moją uwagę przykuła dziwna książka którą automatycznie przybliżyłem do kominka. Ustawiłem sobie plan na szukanie materiałów łatwo palnych w innych częściach domu na wypadek zgaśnięcia ognia w kominku.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyNie Maj 14, 2017 9:21 pm

Na zdjęciu nie widniała żadna data.
Gdy przybliżyłeś książkę do ognia z początku nic się nie stało, jednak po kilku minutach - które udało Ci się cierpliwie odczekać - na stronicach zaczęły pojawiać się słowa. Pierwsze zdanie, które się pojawiło, zdradziło iż państwo ze zdjęcia nazywa się Hadley. Kilka linijek dalej dowiedziałeś się, że żyli w tym miejscu jakieś 120lat temu. Już miałeś zająć się kolejnymi literami, gdy nagle drzwi przez które wszedłeś trzasnęły. Instynktownie się obejrzałeś, sięgnąłeś do klamki.. i... zamknięte. Masz Ci los! Ktoś Cię tu zamknął!
Na domiar złego ogień w kominku przygasł na tyle, że nie byłeś już w stanie dostatecznie oświetlić strony książki. Cóż...
Może warto skupić się na ucieczce stąd.... a może jednak podsycić ogień czymś łatwopalnym znajdującym się w tym pokoju i dokończyć sprawdzanie książki? (Opis pokoju jest w jednym z postów wyżej.)
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptyNie Cze 04, 2017 1:51 pm

postanowiłem się rozejrzeć za czymś łatwopalnym nie będącym książką. Po za tym jak na kogoś kto próbował się zabić mam mocną psychikę... Z książek starałem się wybrać te najnudniejsze na wypadek nie znalezienia niczego ciekawego.- Jak poznałem tajemnice to muszę ją odkryć- Przypomniawszy sobie o celu przybycia to tego domu strachu postanowił zacząć szukać dynio poków. Z celem na ustach postanowił przeszukać ten pokój od podłogi do sufitu-I tak tu na razie utknąłem... Więc nie ma pośpiechu.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk EmptySob Lip 01, 2017 5:41 pm

Ułożyłeś sobie stosik wyjątkowo nudnych książek, a następnie chciałeś przejść do przeszukiwania pokoju... z tym że, robiło się coraz ciemniej bo i ogień był coraz mniejszy.
Innymi słowy jeśli w ciągu kilku sekund nie wrzucisz nic do ognia, to nie dość, że nie będziesz mógł sprawdzić co ukryte jest na stronicach tajemniczej książki, to jeszcze w pokoju zapanuje absolutna ciemność... A wtedy twoje szanse na ucieczkę z tego miejsca - nie mówiąc już o znalezieniu dyniowych duszków - będą naprawdę mizerne.
W ognisku tliły się już ostatnie iskierki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Patryk Empty
PisanieTemat: Re: Patryk   Patryk Empty

Powrót do góry Go down
 
Patryk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Organizacja :: Konkursy i Eventy :: Halloween-
Skocz do: