Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Lentiego 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Lentiego

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 9:01 pm

Cytat :
"Średniej wysokości góry tworzące krąg. Liczne jaskinie są idealnym schronieniem dla mieszkających tu stworzeń. W samym środku tego miejsca znajduje się wielkie jezioro. Zamieszkiwane przez pokemony smoki."
- żywcem z opisu stref

Przypominam~

Oto przybyłeś! Teren wprawdzie nie wyglądał na jakiś bardzo wymagający, ale wiedziałeś że złapanie pokemona smoka może okazać się niebywałym wyzwaniem. Wyposażony w torbę z 10 safariballami i mnóstwem przysmaków zacząłeś się zastanawiać w jaki sposób będziesz mógł przekonać do siebie pokemona który cię zainteresuje. Wiadomo że dobre nastawienie stworka do trenera jest ważne, ale z pewnością trzeba być też pewnym i wykorzystywać szansę na wymarzonego poka jeśli już się takiego spotka.
No, a ty masz zamiar wędrować i szukać aż takowego nie znajdziesz!
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 9:06 pm

Zachwycony nowym terenem od razu postanowiłem iść w stronę najbliższej wody lecz nie mam pewności co do tego gdzie się znajduje lecz mam nadzieje że spotkam coś po drodze

10 safari bali
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 9:20 pm

3 - nie spotkałeś pokemona

Cisza. Te góry to naprawdę miłe miejsce. Gdybyś przyszedł tu na wycieczkę, a nie na łapanie pokemonów to na pewno doceniłbyś scenerię bardziej. Podchodząc do brzegu jeziora nadal się uważnie rozglądałeś w nadziei na zauważenie jakiegoś smoka. W końcu muszą pić, prawda?
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 9:27 pm

Postanowiłem spróbować okrążyć to jezioro powolnym spacerkiem. Od czasu do czasu spoglądam na spokojną i błękitną taflę tego jeziora.Pomyślałem sobie że zdejmę buty i przejdę się boso a jak znajdę jakieś ładne miejsce to usiądę i i zagram na mej ocarinie o ile ją zabrałem ze sobą. Mam nadzieje że wśród tych przepięknych krajobrazów znajduje się mój przyszły kompan.


10 safariballi
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 9:44 pm

84 - spotkałeś pokemona

Zachowywałeś się cicho i spokojnie. Spokojny spacer otworzył twój umysł na otaczającą cię naturę i miałeś wrażenie że rozumiesz stwory które tu żyją nieco lepiej. W końcu pewnie niezliczona ich ilość przechadzała się dokładnie w taki sposób co ty. Były pewnie też walki, ale byłeś człowiekiem - chyba za dobrze by ci nie wyszedł Dragon Claw. Usłyszałeś cichy tupot nóżek za sobą, ale nadal spokojnie szedłeś. Kiedy znalazłeś dogodnie miejsce, usiadłeś na trawie i wpatrzyłeś się w rozległą taflę wody. Niestety nie mogłeś na teren safari zabrać nic oprócz safariballi i przysmaków, ale przeżycie w rezerwacie pokemonów i tak było przednie.
Kiedy tak siedziałeś podążający za tobą od jakiegoś czasu stworek nabrał odwagi i podszedł do ciebie. Był (była?) to Axew.

Polowanie Lentiego 610
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 9:55 pm

Całkiem mile zaskoczony bardzo powolnym ruchem wyciągnąłem rękę z przysmakiem. Starałem się zachować spokój i stwierdziłem że powinien podejść bliżej. A jak będzie spokojnie, to spróbuje go złapać. A jak wyjdzie z balla to jeszcze spróbuje 2 razy.Mam nadzieje że uda mi się go złapać i chciałbym go lepiej poznać. Mam tylko nadzieje że spokojna atmosfera sprawi że mnie polubi.


9/8 lub 7 safariball
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 10:04 pm

26 - zużyłeś 1 safariballa

Pokemon musiał polubić spokojną atmosferę wokół ciebie i być może był naprawdę ciekawy, bo złapał się niezwykle gładko. No, gratulacje. Pierwszy smok złapany. W okolicy znów zapanowała cisza.
Przypomniałeś sobie też o przysmakach. Hm. Z nich jeszcze zdążysz skorzystać.
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 10:13 pm

Uradowany tym co się stało postanowiłem że przejdę się dalej. Ale to nie zmienia faktu że cieszę się tym pokemonem i nie ukrywam że podróż mnie satysfakcjonowała a pokemona nazwałem "Raizon".
Stojąc u podnóża gór poczułem potęgę i to jaki ja mały więc ubrałem buty i zacząłem podróż szlakiem by dalej spacerować. Może coś spotkam po drodze.

9 safariballi
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 10:36 pm

48 - spotkałeś pokemona

Szeroko rozumiana "Fortuna" chyba zdała sobie sprawę z twojego istnienia, bo naprawdę wszystko zaczynało ci sprzyjać. Dostrzegłeś pokemona! Niedaleko od ciebie po górskim zboczu przechadzał się pomarańczowy stworek. Był to Trapinch. No, ewoluuje w naprawdę ciekawego smoka. Pytanie tylko czy chcesz go zaczepiać, czy może nie tego szukasz i wolisz iść dalej.

Polowanie Lentiego 328
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 10:47 pm

Bardzo zdziwiło mnie spotkanie tego pokemona ale wyjątkowo go nie złapałem gdyż trenowałem tego pokemoa w Hoen więc postanowiłem się wspiąć na szczyt i się rozejrzeć za nowymi terenami. Ale licze że coś na szczycie się znajdzie


9 safariballi
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPon Wrz 12, 2016 10:56 pm

36 - spotkałeś pokemona ...jak to robisz?

Wspinanie się na szczyt okazało się być dobrym pomysłem, bo znowu jakiś stworek znalazł się w twoim pobliżu. Wprawdzie musiałeś uważać na kamienie i momentami zbyt mocną pochyłość terenu, ale udało ci się przykuć uwagę małego niebieskiego węża morskiego. Co on tu wyprawia? No, ale Dratini to Dratini... tylko kto wie co temu siedzi w głowie.

Polowanie Lentiego 147
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyWto Wrz 13, 2016 7:26 am

Po zobaczeniu tego pokemona uśmiechnięty podałem mu trochę karmy (oby nie uciekł) zdając sobie sprawę jak dratini jest płochliwy to nie czekałem z ballem więc postanowiłem spokojnie spróbować go złapać lecz tym razem spróbuje użyć do 4 balli. Ciekawe czy przebywanie w tak górzystych terenach sprawi że zrozumiem lepiej siebie i tego pokemona


8/7/6 lub 5
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyWto Wrz 13, 2016 8:49 pm

55, 83, 27, 3 - ow...

To musiał być jakiś wyjątkowo nerwowy i nieprzyjemny osobnik, bo ześlizgnął się ze skały od razu gdy chciałeś podać mu przysmaki i prysnął nie wiadomo gdzie. Straciłeś balle, ale może to i lepiej że nie będziesz musiał użerać się z tak nieuprzejmym smokiem.
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyWto Wrz 13, 2016 9:33 pm

Nie przejmując się tym zbytnio postanowiłem powoli zejść z góry. Powolnym krokiem rozglądałem się za jakimś ziemnym terenem ale przy okazji podczas schodzenia chciałem sprawdzić czy w tych widokach znajdzie się jakiś latający smok... Choć byłem świadomy że to mało prawdopodobne


5 safariballi
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyWto Wrz 13, 2016 10:13 pm

24 - spotkałeś pokemona

Na szczęście długo nie musiałeś się rozglądać. Kiedy zszedłeś na niższą partię gór zauważyłeś małego czarnego stworka. Deino, mroczny smok leżał sobie spokojnie i najwidoczniej się relaksował.

Polowanie Lentiego 633
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptySro Wrz 14, 2016 6:56 am

Widząc tego pokemona postanowiłem do niego podejść, nakarmić i spróbować go złapać. Jestem ciekaw jego charakteru, może przy jego odpoczynku łatwiej się złapie. Poświęcę na to 3 balle


4/3/2 safariballe
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyCzw Wrz 15, 2016 9:37 pm

88 - pokemon złapał się za pierwszym razem (zużyłeś jednego safariballa)

Najwidoczniej Deino uznał cię za godnego zaufania bo nie sprawiał trudności. Może nawet cieszył się że zdarzyło się coś ciekawego w jego życiu.
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyCzw Wrz 15, 2016 10:17 pm

Uradowany znalezieniem potencjalnego przyjaciela dla "Texa" postanowiłem że najprawdopodobniej to właśnie jego wybiorę z safari lecz jeszcze to nie koniec. Poczułem pewien niedosyt więc postanowiłem że wrócę nad jezioro jeszcze raz się rozmyśleć. Choć mineło niewiele czasu, a ja już ztęskniłem się za tą piękną zaciszą.


3 safariballe
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyCzw Wrz 15, 2016 10:27 pm

68 - spotkałeś pokemona

Dotarcie do jeziora nie zajęło ci tak dużo czasu, bo powoli zaczynałeś się odnajdywać w tej strefie. Kiedy już byłeś na miejscy spostrzegłeś małego pokemona siedzącego przy brzegu i definitywnie nad czymś zamyślonym. Zapewne nad czymś głębokim, bo ów Bagon wpatrywał się w wodę niezwykle poważnie. Tak, Bagon. Pokemon z twojego ojczystego regionu (cóż, mojego też).

Polowanie Lentiego 371
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyCzw Wrz 15, 2016 10:37 pm

Bagon hmm.. cóż, to wspaniały pokemon pomyślałem... A raz się żyje zostały mi 3 balle spróbuje go złapać.. tak dla zasady. Ciekawe czy się złapie.. W sumie najprawdopodobniej to ostatni pokemon którego będę łapał w safari w najbliższym czasie.


2-0 safariballe
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPią Wrz 16, 2016 6:11 pm

61, 11, 26 - idealnie!

Pokemon nie ruszył się kiedy znikał w pierwszym safariballu. Widocznie był zbyt zamyślony aby go zauważyć. Nie złapał się jednak, wyskoczył w kulki i zaczął się gniewnie rozglądać. Zobaczył ciebie i... trafił go drugi safariball. Sytuacja się powtórzyła. Jednak nie mówi się do trzech razy sztuka bez przyczyny. Bagon jest twój. Skończyły ci się jednak urządzonka do chwytania poków. Musisz wybrać pokemona z którym chcesz wyjść.
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyPią Wrz 16, 2016 6:44 pm

hmmm... Axew, Dieno, czy Bagon oto jest pytanie... Decyzja trudniejsza niż przy wybieraniu startera... Ale postanowiłem że zaszaleję i wybiorę Dieno . choć niektórym może wydać się to śmieszna decyzja gdyż mogę mieć problemy w przyszłości z jego typem mrocznym ale mam plan. Widzę w tym pokemonie duży potencjał. Nazwę  go/ją "Hyrter"/"Fangia" jestem pewien że miło spędzimy czas w nowym regionie.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego EmptyNie Wrz 18, 2016 9:17 am

DeinoPolowanie Lentiego Male-icon
Hyrter
Polowanie Lentiego 633
Polowanie Lentiego DarkPolowanie Lentiego Dragon

Charakter:
Niestety dosyć leniwy, lubi sobie poleżeć. Jeśli już zdarzy się że jest wyspany, okazuje się całkiem ciekawskim stworkiem. Nie wydaje się żeby wykazywał typową dla jego gatunku agresję, nawet gdy się go bardzo zdenerwuje nigdy nie gryzie. Dlatego w walce jest całkiem opanowany i wprawdzie potrzebuje czasu by "namierzyć" przeciwnika, to gdy już zdoła trafić wiele się uczy. Wprawdzie bardziej o własnych możliwościach niż o tych przeciwnika, ale zawsze coś!

Umiejętność:
Hustle - umiejętność ta zwiększa atak pokemona o 50%, ale zmniejsza celność jego ruchów o 20%. Nie wpływa to jednak w żadnym stopniu na specjalne i statusowe ataki.

Ataki:
- Tackle
- Dragon rage
- Shock Wave

Statystyki:
Atak:  3
Obrona: 6
Sp. Atak: 5
Sp. Obrona: 5
1000 HP

Trzyma:
- - -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Lentiego Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lentiego   Polowanie Lentiego Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Lentiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Lentiego [2]
» Polowanie Lentiego [3]
» Polowanie Wojtka [3]
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Davira [3]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: