Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Wojtka - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Wojtka

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 2:09 pm

Goomy kolejny bardzo ciekawy pokemon.

-Cześć malutki jak się masz ja nazywam się Ryuji nie chciałbyś może ze mną iść w niesamowitą podróż.-powiedziałem to radosnym głosem

Przy okazji rzucę 3 Safari Balle może się złapie.

------
6 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 2:19 pm

79, 51, 66 - pokemon złapał się za trzecim razem!

No, smok może mały, ale dosyć uparty! Wyglądało na to, że chce sprawdzić czy jesteś odpowiedni na trenera. Raczej w formie takiego wyzwania, żeby za łatwo ci nie było. Bo ten Goomy wyglądał całkiem sympatycznie i nie chciał uciekać, tylko przyjmował na siebie kolejne safariballe. Ostatecznie zdałeś jego/jej test. Gratulacje!
Cóż, skoro sprawy zaczynają wyglądać lepiej to na pewno masz większą motywacje by szukać dalej... chyba że już wiesz którego pokemona zabierasz na 100%. Możesz opuścić safari w dowolnym momencie, albo po wykorzystaniu wszystkich balli.


Ostatnio zmieniony przez Małża dnia Sro Sie 31, 2016 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 2:23 pm

Szukam jeszcze dalej bo pomimo że Goomy to dobry pokemon to nie ten którego szukam. Szukam dalej.

------
6 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 2:42 pm

44 - spotkałeś pokemona

Chyba teraz wszystkie smoki z okolicy dostały cynk, żeby się do ciebie zbliżyć. Bo... usłyszałeś znowu furkot małych skrzydełek! Zacząłeś się rozglądać i zauważyłeś znowu tego Noibata! Przylatywał sobie w bliżej nieokreślonym kierunku, ale jasne było że możesz jeszcze go dogonić i spróbować złapać.

Polowanie Wojtka - Page 2 714
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 2:51 pm

Zacząłem go wołać żeby zwrócił na mnie uwagę i zacząłem za nim biec przy okazji rzucając Ballami. Rzuciłem w niego wszystkie Balle.


0 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 3:00 pm

11, 71, 39, 23, 14 - pokemon złapał się za piątym razem

Wystraszyłeś pokemona swoim krzykiem, wtedy ten zaczął uciekać. Goniłeś za nim i rzucałeś safariballami, jak zaplanowałeś. Po tej całej akcji w ręce pozostał ci tylko jeden safariball. Ostro pojechałeś... nie dało się bardziej przyjaźnie? No nic, pokemon złapany!
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 3:09 pm

Będę musiał z nim potem na spokojnie pogadać by go uspokoić, ale z jednym Ballem nic nie zrobię chyba, że będzie jakiś przyjazny Pok i sam mi do niego wskoczy. Jeszcze pochodzę ale jak nic nie znajdę to wrócę.

-
1 Safarii Ball
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 3:37 pm

46 - spotkałeś pokemona

Bogowie safari nawet pod koniec twoich łowów mieli dla ciebie prezent. W postaci Trapincha! To już drugi pokemon którego spotkałeś po raz kolejny. Pytanie tylko czy chcesz go złapać.

Polowanie Wojtka - Page 2 328
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 3:53 pm

-Cześć mały jak się masz, wyglądasz na sympatycznego Trapincha, czy nie chciałbyś wyruszyć razem ze mną- mówiłem do niego spokojnym głosem by go nie spłoszyć.

Przy okazji użyłem ostatniego Balla modląc się do bogów Safari by mi się udało go złapać.

0 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 4:01 pm

62 - pokemon złapał się

Bogowie randoma musieli być zadowoleni z twoich modłów, bo pokemon złapał się bez oporów. Nie wyglądało też na to, żebyś go wystraszył, dobra robota!
Nie masz już żadnych safariballi. Wybierz pokemona którego zabierasz ze sobą, a następnie opuść obszar polowania.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 4:26 pm

Wybór Pokemona którego zabiorę był bardzo trudny, ale po zastanowieniu zdecydowałem, że pokemon który ze mną pójdzie będzie Noibat. Strasznie malucha wystraszyłem więc będę go musiał później uspokoić. Ale zabieram się stąd bo nie mam już co tu robić.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 5:48 pm

Umiejętność wybierasz sam.

NoibatPolowanie Wojtka - Page 2 Female-icon
Imię Pokemona
Polowanie Wojtka - Page 2 714
Polowanie Wojtka - Page 2 FlyingPolowanie Wojtka - Page 2 Dragon

Charakter:
Bardzo boi się trenera, który złapał ją w mało przyjemny sposób. Panikuje i próbuje uciekać kiedy tylko jest wypuszczana z balla. O walkach na razie nie ma mowy. Jedyną nadzieją na oswojenie jej jest zapoznanie jej z Bladem i powolne przedstawienie jej trenera. Na razie niewiele o niej wiadomo, poza tym że jest piekielnie szybka i chyba dosyć nieśmiała. W każdym razie nawet przed Bladem jest skryta. Pozytywną rzeczą jest to, że widać po niej iż jest dobrym pokemonem. Ma dobre intencje, obawia się tylko krzywdy. Kiedy w końcu przekona się do trenera stanie się najpewniej wierną i odważną towarzyszką. Lubi też siadać sobie na miękkich przedmiotach i robić sobie z nich gniazdo. Puszyste włosy Małgorzaty najpewniej jej się spodobają. (sorreh xD moja koleżanka miała po prostu taką papugę która lubiła mi siadać na głowie)

Umiejętność: Infiltrator - ten pokemon ignoruje efekt ruchów takich jak Reflect, Light Screen, Safeguard, Mist, Substitute.

Ataki:
- Screech
- Supersonic
- Tackle
- Dragon Pulse

Statystyki:
Atak: 0
Sp. Atak: 8
Obrona: 4
Sp. Obrona: 7
1000 HP

Trzyma:
- - -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Wojtka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Wojtka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Polowanie Wojtka [3]
» Polowanie Wojtka [2]
» Polowanie Mee
» Polowanie Davira [3]
» Polowanie Gosi [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: