Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Patryka [2] - Page 3 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Patryka [2]

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptySob Wrz 03, 2016 10:04 pm

Maluch nie odpowiedział, zeskoczył ci z kolan i zaczął wesoło biegać dookoła Ciebie. Pędził i pędził, aż w końcu.. Przestał! Seedot wylądował ''plackiem na ziemi'', najwidoczniej przewrócił się o jedną z leżących dookoła książek. Nastawienie nasionka natychmiastowo się zmieniło, widocznie zdenerwowany upadkiem, Seedot zaczął robić niezły raban! Skakał po pokoju i przewracał uzbrojenie! Ba, nawet wywrócił stół. Jeden z ostrych mieczy śmignął Ci nad głową. Stojąca w kącie zbroja posypała się na poszczególne części rycerskiej garderoby. Hełm zaczął toczyć się po pomieszczeniu i znalazł się tuż pod twoimi nogami.
Ktoś musiał uspokoić tego gagatka.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptySob Wrz 03, 2016 11:03 pm

Złapałem malca i postanowiłem nie puszczać-I znowu muszę sprzątać...Cóż teraz mam ważniejsze sprawy na głowie...
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 5:13 pm

41 - Zwiał. :V

Niestety. Złapanie malca nie do końca go uspokoiło. Z niezwykłą siłą Seedot przerwał twój chwyt, wyswobodził się i ruszył w stronę schodów. Rozpędził się do nieprawdopodobnej szybkości i znikł Ci z oczu. Pozostałeś sam wśród bałaganu. Czasami bywa i tak.
Przynajmniej mogłeś w spokoju posprzątać.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 5:32 pm

-Pierdnąłem ustami-A idź w cholerę! Poniszcz sobie co innego , gdzie indziej!-Zająłem się sprzątaniem -Cóż najpierw zbroja-Jak pomyślałem tak też zrobiłem
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 6:26 pm

16

Sprzątałeś i sprzątałeś. Zajęło Ci to dość sporo czasu, myślałeś, że już nic się tu nie zjawi, nic bardziej mylnego. Z jednej ze zbroi wypełzł taki oto stworek.

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Inkay-21

Unosił się nad sufitem z uwagą obserwując twoją pracę. Ba! Nawet zaczął Ci pomagać, przenosił niewielkie rozsypane drobiazgi na swoje miejsce. Cóż za uczynna duszyczka.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 6:48 pm

Sprzątałem dalej i  obserwowałem poka- Cześć malcu co porabiasz? Jak jesteś głodny bądź głodna-znając mnie to raczej głodna- to trochę weź-Rozsypałem trochę poke karmy na stół-A i no ten co byś powiedziała na podróż?-Dzięki pomocy poka skończyłem sprzątać i wszystko było na swoim miejscu-To jak?-Spytałem oczywiście po tym jak ewentualnie skończył/ła jeść i rzucam 3 balami
Zależnie od wyniku 3 do 1
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 8:30 pm

89, 69, 93 - Nie poszło. :V

Malec zjadł szybko karmę, chyba tylko po to żeby ''posprzątać''. Jakaś mania na punkcie czystości, czy coś. Na propozycje wspólnej podróż meduzka nie odpowiedziała nic, była zbyt zajęta zaglądaniem w każdy zakątek. Zacząłeś rzucać Safariball'e. Sprytny duszek łapał je w locie i wyrzucał za okno. A to gagatek! Pewnie myślał, że śmiecisz.
Pech to pech. Gdy było już kompletnie czysto, Inkay odleciał.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 8:33 pm

Ale ale ale ale .Moje kule!- Zawiedziony udałem się na dalszą eksploracje tajemniczymi schodami które wcześniej olałem kompletnie.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 8:41 pm

46

W pomieszczeniu na dole nie było zbyt wiele. Drabina, która zapewne prowadziła jeszcze niżej, oraz duże akwarium. A w akwarium taka oto rybka.

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Spr_3e_318

Rybka nie wyglądała na zbyt ruchliwą, dryfowała ospale z lewej strony na prawą. Pewnie brakowało jej przestrzeni. Co prawda akwarium było spore, ale zazwyczaj stworzenia tego gatunku pływają w większych zbiornikach.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 8:43 pm

Nie wiedziałem co począć więc poszedłem dalej.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 8:59 pm

68

Drabina okazała się bardzo długo. Mniej więcej w połowie drogi w dół coś wskoczyło ci na plecy i mocno owinęło łapki wokół twojej szyi. Był to pokemon. Raczej nie chciał Ci zrobić krzywdy. Trzymał się Ciebie przez całą drogę. Tam gdzie się znalazłeś było dość ciemno. Istotka zeskoczyła na ziemię.

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Spr_3r_215

Było zbyt ciemno by widać było cokolwiek poza pokemonem. Istotka tylko stała i zaciekawiona wpatrywała się w Ciebie. Widocznie czekała co zrobisz.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyNie Wrz 04, 2016 10:06 pm

Spojrzałem, nasypałem karmy i zagadałem-No cześć! Co powiesz na przygodę?-Rzucam ostanim balem
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyPon Wrz 05, 2016 10:51 am

65 - nie udało się

Początek wydawał się niezły, pokemon zjadł karmę, problem zaczął się gdy rzuciłeś w jego stronę ball'em. Sneasel widocznie się przestraszył. Odbił pokeball swym szponem i zniknął w ciemność. Był to twój ostatni safariball. No cóż, nic tu po tobie. Pora udać się do wyjścia.
Mogłeś zabrać ze sobą jednego z tych pokemonów.
Polowanie Patryka [2] - Page 3 Spr_3r_302Polowanie Patryka [2] - Page 3 Spr_4d_451Polowanie Patryka [2] - Page 3 Spr_4h_198_mPolowanie Patryka [2] - Page 3 Spr_4p_434
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyPon Wrz 05, 2016 4:54 pm

Ostatecznie zadecydowałem że wezmę Murkrow. Spodobało mi się jej podejście i uznałem że to z nią się najlepiej dogadam.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 EmptyPon Wrz 05, 2016 6:45 pm

MurkrowPolowanie Patryka [2] - Page 3 Male-icon
Imię:
Clyde
Polowanie Patryka [2] - Page 3 Us3SEDS
Typ:
Polowanie Patryka [2] - Page 3 DarkPolowanie Patryka [2] - Page 3 Flying

Charakter:
Murkrow nie miał zbyt dużej styczności z ludźmi, nie żeby się ich obawiał, wręcz przeciwnie, jest nimi prawdziwie oczarowany, ich ubiorem, błyskotkami, ludzkim jedzeniem, i wszystkim co ludzie posiadają.  Kruk zwyczajnie lubi badać nieznane, jest naprawdę ciekawski, prawie jak wrona. Jeśli zobaczy coś interesującego, żadna siła nie powstrzyma go przed sprawdzeniem ''co to za ustrojstwo''. Ciekawość nie jest jednak jego jedyną cechą, jest też bardzo pewny siebie, zawsze wydaje mu się, że ma prawo do inspekcji tego co dzieje się w epicentrum zdarzeń, nawet jeśli nie jest to co końca prawda. W stosunku do swojego trenera jest (o dziwo) posłuszny, pewno dla tego, że jest ciekaw jak potoczy się ich współpraca. Inne pokemony traktuje różnie, w zależności czy należą do gatunku, z którym miał styczność, a miał ją głównie ze stworzeniami typu mrocznego, wszakże wychował się w strefie safari przydzielonej do tego typu. Do walk podchodzi różnie, wszystko zależy od tego, jak dziwny, kolorowy i nieznany jest jego przeciwnik. Im tajemnica jest większa, tym więcej daje z siebie Murkrow.

Umiejętność:
Prankster - Priorytet ruchów statusowych jest zwiększony o jeden. Ruch statusowy, użyty przez pokemona z umiejętnością Prankster, może być zablokowany przez Quick Guard.

Ataki:
- Peck
- Astonish
- Icy Wind

Statystyki:
Atak: 8
Obrona: 3
Sp. Atak: 7
Sp. Obrona: 4
1000 HP

Trzyma:
- - -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Patryka [2]
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Polowanie Patryka
» Polowanie Davira
» Polowanie Filipa
» Polowanie Mee
» Polowanie Davira [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: