Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Ranking Graczy 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Ranking Graczy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Ranking Graczy Empty
PisanieTemat: Ranking Graczy   Ranking Graczy EmptySob Sie 27, 2016 12:56 am

Chciałbym, aby na forum został wprowadzony ranking najlepszych graczy. Ale nie, nie.. Nie takie coś jak na przygodach, gdzie panowała zasada - Kogo bardziej lubię, tego dam wyżej do rankingu. (Ranking z przygód)
Gracze byliby punktowani za np: złapane pokemony, wygrane walki, udany trening pokemona i inne podobne.. 
Oczywiście nie powinien to być ranking 4fun. To ma motywować! Proponuję za pierwsze trzy miejsca rozdawać nagrody. 
Np: 
1. Losowe jajko pokemona
2. Losowy TM 
3. Losowy przedmiot do trzymania. 

Ranking byłby resetowany co miesiąc. 
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Ranking Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Ranking Graczy   Ranking Graczy EmptySob Sie 27, 2016 12:22 pm

Sama koncepcja bardzo ciekawa! Nagrody całkiem ok jak dla mnie zwłaszcza przez te ich losowość. Tylko mam jedno pytanie. To jako jest całkiem losowe? W sensie może z niego poleć shiny czy też pseudo legenda?
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Ranking Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Ranking Graczy   Ranking Graczy EmptySob Sie 27, 2016 12:35 pm

Raczej nie Shiny, ale pseudo-legenda jak najbardziej. ;)
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Ranking Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Ranking Graczy   Ranking Graczy EmptyNie Wrz 18, 2016 2:36 pm

Uwierzysz że teraz dopiero mam czas żeby ci odpisać? Wprawdzie mam do zrobienia jeszcze Schronisko, Lecznicze Itemy (dokończyć listę i ustalić ich cenę/dostępność), oraz ten wątek który opisuje jak dane pokemony mogą nam się przydać w fabule...
No, ale ranking graczy powiadasz.

Na razie nie ma to sensu bo wszyscy jesteśmy na mniej-więcej takim samym poziomie, ale po dwóch odznakach to kto wie. Nie wiem tylko jak miałoby to wyglądać i czy by tego jakoś nie podpiąć pod posiadaczy najsilniejszych poków danego typu (pamiętasz zresztą jak to wyglądało dawniej - z tym że ja bym to organizowała raz na dwa tygodnie).
Co do nagród to powinna być różnorodność, zakazałabym tylko mocnych leczących itemów, oraz pokemonów/jaj pokemonów. Przedmioty ewolucyjne, TMy, MTy, EMy... to jest do ustalenia, ale rozumiem że niektórzy chcieliby taki dodatek do rozgrywki. Po prostu weźmy się za to gdy już się porządniej rozkręcimy.
Powrót do góry Go down
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Ranking Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Ranking Graczy   Ranking Graczy EmptyWto Wrz 27, 2016 1:05 am

Ranking dawnych Przygód exposed. Aż sam nie wiedziałem, że tak to wówczas działało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ranking Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Ranking Graczy   Ranking Graczy Empty

Powrót do góry Go down
 
Ranking Graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ranking

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Propozycje-
Skocz do: