Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Tchomer Relox  34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Tchomer Relox

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Tchomer Relox  Empty
PisanieTemat: Tchomer Relox    Tchomer Relox  EmptyNie Cze 19, 2016 9:45 pm

Imię i nazwisko: Tchomer Relox
Wiek: 14 lat

 Tchomer Relox  2m7yjwi
Historia: Początek czerwca, Rok 2016 Region Kanto, Miasto Vermilion.
 Zmęczony pracami domowymi postanowiłem pójść gdzieś odpocząć. Standardowo wziąłem ze sobą Zielony Karambit w razie konieczności obrony i telefon, by móc poinformować bliskich gdzie jestem. Jako że nie miałem swojego pokemona, nie chodziłem na pobliskie trawy. Zakupiłem więc bilet i wszedłem na statek. Bardzo smakowały mi napoje serwowane w barze. Statek miał odpływać za 30 minut do jakieś Shirubuhajy. Nigdy na oczy nie słyszałem, żeby był taki region. Miałem więc czas by swobodnie pozwiedzać statek. Niestety straciłem poczucie czasu i statek odpłynął razem ze mną do nieznanego mi regionu. Na szczęście miałem telefon. Szkoda że się wyładował.. Miałem ładowarkę.. Tylko nie miałem jej gdzie podłączyć. SUPER. 
4 godziny później statek dopłynął do celu.
Niestety nie miałem pieniędzy by wrócić z powrotem do Kanto. Zostałem skazany (O ile tak to można nazwać.) na pobyt w Shirubie. Spotkałem starszego pana, który podładował mi telefon. Zadzwoniłem więc do swoich rodziców. Odebrała ciocia. Powiedziała, że rodzice zginęli w wypadku w czasie gdy mnie poszukiwali. Na drogę wyskoczył Tauros. 
Przez długi czas byłem załamany. Nic mi się nie chciało. Siedząc na kamieniu przyszedł jeden z kieszonkowych stworków. Interesowałem się pokemonami, więc rozpoznałem, że to Charmander. Mały widząc, że jestem smutny próbował mnie jakoś pocieszyć. I mu się to udało. Zaczął mnie rozśmieszać gryząc swój gryzak. Od razu na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Później z krzaków wyjął pokeballa i podał mi go do ręki. Domyśliłem się, że młoda jaszczurka chce, abym ją złapał. Zadowolony poszedłem do pobliskiego centrum pokemon, gdzie dostałem podstawowe wyposażenie. Postanowiłem pozostać w Shirubie. 

Specjalizacja: Poszukiwacz.


Ostatnio zmieniony przez Tchomer dnia Wto Cze 21, 2016 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Tchomer Relox  Empty
PisanieTemat: Re: Tchomer Relox    Tchomer Relox  EmptyPon Cze 20, 2016 10:37 pm

>> Pieniądze:
5500$

>> Odznaki/Wstążki:
Brak


>> Pokemony:
CharmanderTchomer Relox  Male
Tchomer Relox  310d617c87fc33d88addeb7ec734a8940a70a6d6_hq
Tchomer Relox  Fire
Fire

Charakter: Młody, ambitny pokemon. Uwielbia się bawić i walczyć, za to nie lubi trenować. Trener więc musi z nim trenować tak, aby sam Charmander o tym nie wiedział. Lubi swojego trenera więc chce spełnić jego marzenie  o ewolucji w jego najwyższe stadium. Uwielbia wszelakiego rodzaju gryzaki. Jego ulubione pożywienie to jagody.

Umiejętność: Blaze- Kiedy poziom HP spada poniżej 1/3, siła ataków ognistych wzrasta o 50%
uwaga przy liczeniu:
Ataki:
Scratch
Growl
Ember
Fire Fang
Slash

Statystki:
Atak: 4
Sp.Atak: 8
Obrona: 5
Sp.Obrona:
HP: 1050 

Trzyma:
-


DeinoTchomer Relox  Female
Tchomer Relox  Tumblr_nbo18cBJsW1rrkoj1o1_500
Tchomer Relox  DarknessTchomer Relox  Dragon
Dark / Dragon

Charakter:
Z tej dziewczyny jest typowy emo. Nic tylko siedzi ze smutnym wyrazem twarzy i myśli. Okala ją też taka smętna aura, aż się żyć czasami odechciewa od samego bycia przy niej. Deino często wybiera samotność, chociaż nie zawsze. Kiedy nie chce trwać w odosobnieniu, można ją spokojnie trenować. Jednak w innym okresie bez kija nie podchodzić. W jakimś stopniu udobruchać mogą ją dobre jagody, albo przyjemne czesanko. Bo tak, lubi swoją czarną grzywkę i gdy ktoś ją gładzi. Ale uwaga - niech nikt nigdy nie próbuje odsłaniać jej oczu! Do walk podchodzi bez entuzjazmu, całe to "doświadczenie" uważa za bezwartościowe... w ogóle nic na tym świecie nie ma sensu... Z czasem powinna się przekonać, ale główną rolę odegra tu zaangażowanie trenera. Jeśli zobaczy, że całe te walki nie są kolejnym pustym ludzkim wymysłem, może stać się dobrą wojowniczką. Chociaż zapewne nie stanie się bardziej ożywiona. Jest ponura i już.

Umiejętność:
Hustle - Hustle zwiększa atak użytkownika o 50%, ale zmniejsza celność fizycznych ataków użytkownika o 20%. Nie wpływa to na specjalne ataki i ruchy statusowe.

Ataki:
Tackle
Dragon Rage
Aqua Tail
Bite

Statystyki:
Atak: 11
Sp. Atak: 2
Obrona: 5
Sp. Obrona: 6
1000 HP

Trzyma:
- - -


Shiny VulpixTchomer Relox  Male
Tchomer Relox  Tumblr_ngaru8UNF51rmoy1jo1_500
Tchomer Relox  Fire
Fire

Charakter:
Jedno słowo które dobrze go określa: FABULOUS!
Stosunkowo rzadko spotykany wśród tego gatunku samiec zdaje sobie sprawę z tego że jest wyjątkowy i jedynym jego pragnieniem jest pokazanie tego wszystkim dookoła. Najchętniej w pokazach, a już zdecydowanie w klasie Beauty i Cuteness. Pomimo tego że idea pokazów odpowiada mu najbardziej, to nie stroni od bitew. O nie, on na pewno nie cofnie się przed wyzwaniem. Wprawdzie nie ma talentu do walk, ale pozostaje na standardowym poziomie. Czasem tylko ignoruje polecenia jeśli wydaje mu się je nieodpowiednim tonem. Tak, może wtedy się obrazić na jakiś czas. Co do nauki nowych ataków to też idą mu jak u typowego pokemona. Nie ma zamiaru jednak uczyć się wyjątkowo brutalnych ruchów, lub takich których wykonanie ujęłoby mu gracji. A o zabrudzeniu się to w ogóle nie ma mowy. Jak z płatka idą mu ruchy typu Beautiful i Cute i wtedy się niezwykle wykazuje.

Umiejętność:
Flash Fire - pokemon z tą umiejętnością jest niewrażliwy na ruchy ogniste, ale dopiero trafienie takim atakiem aktywuje ów zdolność i zwiększa atak bądź specjalny atak użytkownika o 50% kiedy sam używa ognistego ataku (w zależności od tego czy atak jest fizyczny bądź specjalny); umiejętność może się aktywować tylko raz w czasie walki; Flash Fire nie aktywuje się gdy: pokemon użyje np. Protect.

Ataki:
- Ember
- Snore
- Sunny Day

Statystyki:
Atak:  4
Obrona: 4
Sp. Atak: 6
Sp. Obrona: 5
1100 HP

Trzyma:
-


HeracrossTchomer Relox  Male
Tchomer Relox  Tumblr_np787t6sCQ1tqptlzo1_500

Tchomer Relox  BugTchomer Relox  Fighting

Charakter: W skrócie? Obrońca przyrody. Dokładniej? Jest to pokemon, który wychował się jako istota chcąca obrony wszystkiego, co naturalne. Dostrzega wszelkie choroby i problemy, z jakimi boryka się chore drzewo lub krzak, a czasami nawet pokemon. Jeżeli jest to możliwe, stara się znaleźć sposób na ocalenie, w granicach możliwości. Lepiej nie wypuszczać go w miastach, nie potrafi się do nich przystosować i bardzo nieswojo mu wśród budynków. Walczy głównie w obronie słabszych, ewentualnie jeżeli jest to jedyny sposób na ochronę reszty, ponieważ sam woli pokojowe rozwiązania. Dołączył, ponieważ chce rozszerzyć swoje działania na całą Shirubę i ma nadzieję, że trener faktycznie ku temu go zabrał.

Umiejętność:
Swarm - gdy HP pokemona spadnie do 1/3, siła jego ataków robaczych rośnie o 50%.

Ataki:
- Arm Thrust
- Bullet Seed
- Night Slash
- Tackle
- Leer
- Horn Attack
- Endure
- Snore

Statystyki:
Atak: 8  
Obrona: 9
Sp. Atak: 0
Sp. Obrona: 8
1000 HP

Trzyma: -

Salandit Tchomer Relox  Female
Tchomer Relox  Tumblr_ohdxf14IQg1qf8rnjo1_500
Tchomer Relox  FireTchomer Relox  Psychic
Fire/Poison

Charakter:
Salandit jest silną i niezależną przedstawicielką swego gatunku, nie oznacza to jednak, że jest niemiła bądź samolubna, co to to nie. Jaszczurka jest niezwykle opiekuńcza i bardzo przywiązuję się do tych, których ma wokół. Wśród jej gatunku tylko samice ewoluują i to one są liderkami, więc i ona przygotowuję się do tego zadania.  Jest typem opiekuńczej przywódczyni, z tego względu lubi obserwować treningi innych pokemonów, a także w nich pomagać. Co więcej - nawet woli pomagać w treningu, niż sama go odbywać - chociaż przed tym również nie ma jakichś ogromnych oporów. Jej ulubieńcem - spośród pozostałych pokemonów Tchomera - jest Charmander, zapewne ze względu na podobieństwa, które łączą gatunki ognistych jaszczurek i to właśnie z nim najbardziej lubi spędzać czas.. Kto wie, może nawet będzie z tego coś więcej...
Salandit bardzo nie lubi, gdy komukolwiek z jej drużyny dzieje się krzywda, jej instynkt opiekuńczy wprost nie potrafi sobie poradzić z takim scenariuszem. Jaszczurka w takiej sytuacji wpada niejako w furię i staję się nieco nieobliczalna. Jeśli chodzi o walki i pokazy to jaszczureczka nie protestuje przy braniu udziału ani w jednym ani w drugim, choć wydaję się, że to walki są bliższe jej upodobaniom.

Umiejętność:
Oblivious:

Ataki:
Scratch
Poison Gas

Statystyki:
Atak: 5
Obrona: 4
Sp.Atak: 7
Sp.Obrona: 4
1000 HP
Trzyma:
- - -

>> Ekwipunek:

.: Użytkowe :.
Pokedex

.: Lecznicze :.
Potion

.: Pokeballe :.
Pokeball x4

.: Przedmioty do trzymania :.
1 x Macho Brace
1 x Dragon Fang
1 x Wise Glasses
1 x Eject Button
1 x Smoke Ball

.: Inne :.
- Karambit z pomalowanym ostrzem na zielono.
- Dotykowy telefon komórkowy - Full Wypas.
- Gryzak dla Charmandera.
Powrót do góry Go down
 
Tchomer Relox
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tchomer
» KP Tchomer
» Ame vs. Tchomer

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Wizytówki :: Karty Postaci-
Skocz do: