Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Filip Foxyr 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Filip Foxyr

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Filip Foxyr Empty
PisanieTemat: Filip Foxyr   Filip Foxyr EmptyNie Maj 29, 2016 10:50 pm

Imię i nazwisko:
Filip Foxyr
Wiek:
Urodzony czwartego kwietnia dwutysięcznego roku
Wygląd:
Filip Foxyr Kiba.%28Wolf's.Rain%29.full.124304
Pod względem wzrostu i wagi jestem raczej przeciętny, 175 centymetrów i jakieś 60-70kg... ciężko stwierdzić z całą pewnością, bo dawno nie stałem na wadze. Oczy mam niebieskie, twarz nie wyróżniającą się z tłumu. O włosy nie dbam bo jak człowiek siedzi gdzieś w dżungli to i tak nikt nie zwraca na to uwagi, a siedzieć w tłoku gdzie ktoś by zwracał uwagę nie lubię. Są więc wiecznie nieuczesane i rozczochrane. Tak więc i do ubioru nie przykładam większej wagi, mam się w tym dobrze czuć... a że przywykłem do chodzenia w dżinsach, jakiejś luźnej koszulce i mojej starej znoszonej już kurtce, to w tym właśnie przeważnie chodzę. Jestem... o dziwo blady. Niespecjalnie wyraźnie umięśniony, ale też jakąś siłę posiadam, wspinaczka czy pływanie to w końcu dobra alternatywa dla siłowni, a ja obie te czynności wykonywałem odkąd pamiętam.

Historia:
Dorastałem na jednej z licznych, niewielkich wysp otaczających region Hoenn. Te kilka hat stojących niemalże na plaży ciężko nawet nazwać wioską. Na całej wysepce mieszkało nie więcej jak pięćdziesiąt osób, a więc oczywiście każdy znał każdego lepiej niż własną kieszeń... no może prawie każdy, bo ja jakoś nigdy nie przepadałem za ludźmi, dlatego chociaż oczywiście znałem ich imiona i o niektórych wiedziałem trochę więcej, to generalnie nie specjalnie się interesowałem ciekawostkami z cudzego żywota. Bardziej niż ludzki głos ceniłem sobie dziką naturę, często więc znikałem na całe dnie w tropikalnych lasach, gdzie nie do końca pamiętam jak i kiedy nauczyłem się sprawnie po dżungli poruszać - a kto kiedyś był w gęstym lesie równikowym ten wie, że nie jest to wcale łatwe! Cały dostępny dla mnie skrawek świata - czyli owa wyspa - dosyć szybko przestała być miejscem pełnym tajemnic. Przestała zaskakiwać... tak to jest jak człowiek za dobrze pozna dany teren. Można wtedy chodzić po nim z zawiązanymi oczami i i tak wiesz co cię spotka. A na wyspie nie było do roboty nic poza zwiedzaniem wyspy. To znaczy w wypadku gdy wolałeś trzymać się z dala od ludzi... a mi właśnie na tym zależało. Więc zdecydowałem się wyjechać do Shiruby!
Nie wiem właściwie dlaczego akurat ten region, ale też nie wiem dlaczego nie jakiś inny, a więc właśnie Shiruba.
Pożegnałem więc rodzinę. Czyli rodziców, bo dziadkowie nie żyją, jestem jedynakiem, wszyscy wujkowie i ciotki pojawiali się w moim życiu raz na kilka lat i mieszkali poza wyspą, a więc zostali rodzice za którymi pewnie z czasem zatęsknię, ale w tym momencie oczywiście cieszę się, że ich opuszczam. Mama i tata to prości ludzie, którzy w ogóle nie rozumieją jak można chcieć wyjeżdżać gdziekolwiek. Ojciec jest rybakiem, jak większość mężczyzn z wyspy. Mama zaś zajmowała się głównie domem, jej pasją zawsze było ogrodnictwo przez co przy domu rosła cała masa kwiatów. Znajomych miałem sporo, ale z nikim nie czułem specjalnej więzi więc oczywiście kogo spotkałem to powiedziałem, że wyjeżdżam i nara. Pewnie gdyby nie to nikt by nie zauważył mojego zniknięcia. Moim jedynym przyjacielem był Krabby... ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak i kiedy go poznałem. Był ze mną... od zawsze. Po prostu odkąd tylko pamiętam pałętał się gdzieś obok na tych swoich śmiesznych odnóżach i kilka razy ratował mi tyłek w różnych sytuacjach do których doprowadzić może dziecięca naiwność i brak pomyślunku. Tak czy inaczej skoro znałem go od zawsze to zdecydowałem zabrać Krabbyego ze sobą. Zresztą nie stawiał oporu. I tak najpierw łodzią do Hoenn, a potem stamtąd statkiem do miasta zwanego West Star... i dalej gdzie nogi poniosą!
Specjalizacja:
Mistrz Walk
Powrót do góry Go down
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Filip Foxyr Empty
PisanieTemat: Re: Filip Foxyr   Filip Foxyr EmptyPon Maj 30, 2016 12:04 am

Odznaki/Wstążki:
Brak

Pokemony:



Pieniądze:
5000$
Ekwipunek:
Użytkowe:
Pokedex
Leki:
Potion
Pokeballe:
Pokeball x5
Hold Item:
-
Inne:
Nóż sprężynowy
Plecak
Mini-encyklopedia roślin porastających lasy
Powrót do góry Go down
 
Filip Foxyr
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ame vs Filip
» Filip vs Yogan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Karty Postaci-
Skocz do: