Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Droga nr 8 - Page 3 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Droga nr 8

Go down 
+4
Cichy
BlackDream
Filipos44
HeadAdmin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Droga nr 8 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 8   Droga nr 8 - Page 3 EmptySob Sie 19, 2017 8:26 pm

Mimo że Lapkooho wręcz stawała na głowie, żeby zmusić swój "cel" do śmiechu, Lapis ani drgnął. Czy to jego samokontrola pozwalała mu znieść łaskotki bez mrugnięcia okiem, czy też jego gatunek z natury był mniej wrażliwy na takie zaczepki? Być może jedno i drugie. Ale z pewnością ma jakiś słaby punkt...
- Spróbuj skupić się na okolicach żeber. Jeśli to nic nie da, połaskocz pod pachami; tam pancerz powinien być trochę cieńszy - zasugerowałam. Potem przeniosłam wzrok na Larvitara. Nie wydawał się szczególnie zachwycony sytuacją, w jakiej go postawiłam. Faktem było, że potrzebowałyśmy celu, ale nie chciałam też, by była to dla Lapisa tortura. - Masz teraz niezłą okazję do lepszego poznania swoich słabych punktów. Jeśli jednak stwierdzisz, że nie chcesz trenować dalej, po prostu powiedz. Dokończymy trening w inny sposób.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Droga nr 8 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 8   Droga nr 8 - Page 3 EmptyPon Sie 21, 2017 11:47 am

Lettie

Małpeczka roztarła swoje łapki, kilka razy strzeliła ogonem w powietrze po czym przeszła do kolejnej próby zmuszenia Larvitara do chichotu. Łapeczka tym razem skupiła się na ciemnych niby-otworach w okolicy żeber stworzonka i okazało się to być strzałem w dziesiątkę. Źrenice Larvitara rozszerzyły się do niesamowitych wręcz rozmiarów, a sam stworek momentalnie odskoczył i wypuścił z siebie coś w rodzaju suchego kaszlu. Tak się śmiał? Najwidoczniej!
Łapeczka spojrzała dumnie w twym kierunku, podobnie zresztą zrobił Lapis z tym, że w jego spojrzeniu nie wypatrzyłaś dumy, a raczej wołanie o pomoc.
Aipom opanowała Tickle!
Trening zwiększył jej wachlarz technik defensywnych. (+ 1 obrona)
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Droga nr 8 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 8   Droga nr 8 - Page 3 EmptyWto Sie 22, 2017 9:04 pm

Reakcja Lapisa całkowicie zbiła mnie z tropu. Tickle bez wąpienia zadziałało, jednak forma, w jakiej zostało to wyrażone, była dość niecodzienna. Tak wyglądał śmiech Larvitara, czy może był to tylko efekt nieudanej próby jego powstrzymania? Tak czy inaczej, widząc wyraz oczu biednego Lapisa, poczułam napływ wyrzutów sumienia. Tymczasem Lapkooho wpatrywała się we mnie z zadowoleniem, czekając na moją reakcję na jej udany atak.
- Naprawdę dobrze się spisałaś - pochwaliłam Aipom, mierzwiąc jej czuprynę. - Myślę, że możemy dać Lapisowi odpocząć.
Następnie przyklękłam naprzeciwko Larvitara, starając się utrzymać taką odległość, bym mogła przesłać mu trochę ciepłych emocji, jednocześnie nie naruszając jego przestrzeni osobistej.
- Bardzo dziękuję, że nam pomogłeś, mimo że nie było to dla ciebie przyjemne. Ale dzięki temu wiemy już, jaki punkt w twoim pancerzu trzeba szczególnie chronić w czasie walki. - Zaintrygowana, spojrzałam na ziejące czernią otwory przy brzuchu stworka. Pod spodem musi kryć się prawdziwa skóra. Nie myślałam o tym przedtem w taki sposób... Ciekawe. - W ramach rekompensaty następny trening odbędzie się już z tobą w roli głównej. Może jakiś atak ofensywny jako wsparcie dla Bite? Dzisiaj niestety nie damy rady go przeprowadzić, ale jutro też jest dzień. Co ty na to?
Miałam nadzieję, że taka perspektywa poprawi Lapisowi humor. Chciałam, żeby dobrze się czuł ze mną i resztą drużyny. Muszę mocno uważać, by przez nieprzemyślane ruchy nie powiększać dystansu między nami.
- Idziemy teraz do miasta. Wolisz wrócić do Pokeballa czy przejść ten dystans z nami, żeby powygrzewać trochę na słońcu?
To powiedziawszy, podniosłam się, gotowa do podjęcia dalszej wędrówki. Czekałam teraz tylko na decyzję Lapisa.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Droga nr 8 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 8   Droga nr 8 - Page 3 EmptySro Sie 23, 2017 10:25 am

Lettie

Łapeczka z dumą przyjęła pieszczoty i momentalnie wskoczyła na twoje ramię, tym razem o dziwo nie wskoczyła Ci na głowę. Może nie chciała Ci przeszkadzać w mówieniu do Lapisa? Możliwe.
Uklęknęłaś w odpowiedniej odległości - tak by kamienny stworek mógł czuć się komfortowo - i zaczęłaś mówić. Na szczęście nie miałaś się czym martwić, Lapis szybko powrócił do swej naturalnej obojętności i nie wydawał się czuć ani specjalnie poszkodowany sytuacją, chociaż z drugiej strony nie wydawał się też być specjalnie pokrzepiony twoimi słowami, no ale chyba taki po prostu Lapis był.
Pokemon postanowił chyba, że dość wrażeń na dzisiaj, bo gdy wspomniałaś o pokeball'u pokiwał głową dając Ci znać, że jest w potrzebie by zaznać nieco odpoczynku. Promienie pokeball'a przechwyciły stworka i już wkrótce udałaś się wraz ze swą Lapkooho w dalszą drogę.
Małpka - gdy zaczęłyście iść - szybko przemieściła się na twoją głowę. No tak... Jak podróżować to wygodnie..
Po pokonaniu kilkudziesięciu kroków znalazłyście się na rozstaju dróg, mogłyście teraz wybrać. Droga numer 7, a może droga numer 6?

(Możesz pisać na wybranej drodze 6, 7)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga nr 8 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 8   Droga nr 8 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga nr 8
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Droga nr 6
» Droga nr 16
» Droga nr 48
» Droga nr 41
» Droga nr 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Region Shiruba :: Pozostałe miejsca :: Drogi-
Skocz do: