Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Move Tutor 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Move Tutor

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Move Tutor Empty
PisanieTemat: Move Tutor   Move Tutor EmptyCzw Lip 10, 2014 12:43 am

Niepewnie przekroczyłeś prób ogromnych i bardzo ciężkich drzwi. Rozejrzałeś się dookoła, ale było za ciemno by wypatrzeć cokolwiek konkretnego. Chciałeś już krzyknąć coś w stylu "Halo!", ale zanim to zrobiłeś pod sufitem rozbłysło światło. Podniosłeś w górę wzrok, lampy, bardzo mocne lampy...
- Witaj, jestem Chan, nauczam pokemony wyjątkowo trudnych ataków. Oczywiście rozumiesz że każdy musi z czegoś żyć, tak więc nie robię tego za darmo. Za każdy atak liczę sobie 3000$, w zamian gwarantuję że twój pokemon po trzech dniach będzie już znał wybrany atak. - Właścicielem głosu był siwy człowiek przystrzyżony na krótko o postawie emerytowanego komandosa. W końcu rozejrzałeś się po pomieszczeniu, jak się okazało jest to wielka sala gimnastyczna...
- To co? Chcesz wzmocnić swoje pokemony? Jeśli tak proszę, wypełnij ten świstek i biorę się do roboty...

Kod:
[b]Jaki pokemon?[/b]
[b]Jaki atak?[/b]

P.S: Ataki które mogą tu zostać nauczone muszą być dostępne dla danego pokemona jako ruch MT w serii gier pokemon. Jaka to odsłona gier jest bez znaczenia, prosi się tylko o sprawdzenie czy twój pokemon może się nauczyć tego MT.


Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Wto Lut 24, 2015 6:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Move Tutor Empty
PisanieTemat: Re: Move Tutor   Move Tutor EmptyCzw Lip 06, 2017 5:41 am

Z olbrzymim wysiłkiem pchnęłam drzwi; w pierwszej chwili już myślałam, że się nie otworzą. Ale to dobry znak; skoro mają tu wejście dla prawdziwych siłaczy, można żywić nadzieję, że naprawdę jest to dobra szkoła.
Wygląd sali i jego właściciela również wskazywały na to, że tutaj treningi traktuje się naprawdę profesjonalnie. Chyba powierzam swojego kumpla w dobre ręce.
Przyjęłam oferowany świstek i naskrobałam na nim, co następuje:
"Gatunek: Spiritomb
Atak: Pain Split"
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Move Tutor Empty
PisanieTemat: Re: Move Tutor   Move Tutor EmptyPią Lip 07, 2017 9:49 pm

Minus 3000$, plus Pain Split u Spiritomba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Move Tutor Empty
PisanieTemat: Re: Move Tutor   Move Tutor Empty

Powrót do góry Go down
 
Move Tutor
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Dodatki do rozgrywki :: Day-Care :: Move Tutor-
Skocz do: