Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Co zrobić by mój pokemon był silniejszy? 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Co zrobić by mój pokemon był silniejszy?

Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Co zrobić by mój pokemon był silniejszy? Empty
PisanieTemat: Co zrobić by mój pokemon był silniejszy?   Co zrobić by mój pokemon był silniejszy? EmptyCzw Wrz 25, 2014 6:08 pm

Gdy już posiadamy kartę postaci, a w niej pierwszego pokemona i spojrzymy na niego, a następnie porównamy z pokemonami nieco bardziej doświadczonych graczy możemy odnieść wrażenie, że jest... słaby. Mało ataków i niskie statystyki... jak to zmienić? Otóż, aby zwiększyć statystyki naszych pokemonów są cztery sposoby, które opiszemy w tym temacie. Po porady w sprawie ataków zajrzyj do tego tematu.


Pamiętaj, w przypadku HP każde +1 = +50!

Trening
Podczas trenowania ataków nasz pokemon rozwija też swoją obronę, atak, lub zwiększa wytrzymałość, co przełożyć się może na HP. Na koniec treningu pokemon dostaje +1 punkt do jednej statystyki, jakiej? O tym decyduje MG.

Walka
W walce również pokemon zdobywa doświadczenie i rozwija swoje umiejętności, ma to oczywiście przełożenie na jego statystyki.
Jeśli pokonamy pokemona, którego najsilniejsza statystyka jest o 20 lub więcej niższa od naszej najsilniejszej nasz pokemon nie zwiększa swoich statystyk w widoczny sposób.
Jeśli pokonamy pokemona równego nam (czyli jego najwyższa statystyka może być o max. 10 większa, lub mniejsza od naszej) dostajemy +2 do statystyk wedle uznania MG.
Jeśli pokonamy kogoś, kogo najwyższa statystyka będzie wyższa od naszej o 15 lub więcej dostaniemy aż +5 do statystyk rozdanych wedle uznania MG.

Witaminy
Witaminy, czyli: HP Up (HP), Protein (atak), Calcium (sp. atak), Iron (obrona), Zinc (sp. obrona) - podnoszą przypisaną im statystykę o +5.
Jest jeszcze Rare Candy który pozwala podnieść dowolne statystyki naszego pokemona. Po jednym Rare Candy mamy do rozdysponowania 25 punktów statystyk.
Jak widać to bardzo dobry sposób wzmocnienia stworka... zmartwię was jednak - jest haczyk. Otóż przedmioty te można zdobyć rzadko jedynie jako nagrody w eventach, lub odkupić od innego użytkownika.

Pokemon tygodnia
Pokemon tygodnia dostaje jako nagrodę + do jakiejś statystyki.


Pytania?
Jeśli masz takowe odnośnie statystyk proszę zadawać je tu.
Powrót do góry Go down
 
Co zrobić by mój pokemon był silniejszy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala Pokemon
» Sala Pokemon
» Sala Pokemon
» Sala Pokemon
» Sala Pokemon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Organizacja :: Sprawy Ogólne :: Poradniki - podstawy-
Skocz do: